تبلیغات
ستاد مرکزی بسیجیان - آغاز ساخت فیلم شهیدان تهرانی مقدم و صیاد

ستاد مرکزی بسیجیان
................... شادی روح خادم الشهید مداح و ذاکر اهل بیت شهیــــــــد حجت الله رحیمی صلوات

بزرگ مردتاریخ

جستجو
انبار لوگو

<

>
 پایگاه مقاومت بسیج نصر
وب سایت ختم قرآن مجید

جعبه حدیثعلی دارابی معاون سیما در خصوص ساخت زندگی دو شهید بزرگوار دیگر در گفتگو به باشگاه خبرنگاران گفت: بحث مربوط به دفاع یكی از رویكردها و راهبردهای جدی ما در تلویزیون است.
وی با بیان این مطلب كه رویكرد جدی ما دفاع مقدس بوده، تصریح كرد: رویكرد جدی ما در سیما و تلویزیون دفاع مقدس است و علاوه بر ساخت آثار نمایشی دیگر به تصویر درآوردن آثار دفاع مقدس نیز در اولویت برنامه سازان قرار می‌گیرد.
دارابی با اشاره به ویژگیهای مستند شهید حسن باقری اظهار داشت: تیم سازنده مستند "آخرین روزهای زمستان" 3 سال و نیم وقت خود را صرف تحقیق و پژوهش، مراحل پیش تولید و تولید كردند.
معاون سیما ادامه داد: تمامی لحظه های مستند "آخرین روزهای زمستان" مبتنی بر اسناد درجه یك بود.
دارابی در خصوص تیم جوان ساخت این مجموعه افزود: موفقیت دیگر این مستند را مدیون اراده تیم جوان و با اراده آخرین روزهای زمستان هستیم.
*تیم با اراده مستند آ"خرین روزهای زمستان" را ساختند
معاون سیما با اشاره به باورپذیرتر شدن لحظه های این مستند گفت: طراحی صحنه، گریم، فیلمنامه و بازی خوب عوامل همگی باورپذیری نقش و شخصیت شهید حسن باقری را بیشتر كردند.
وی ادامه داد: مسئله مهم دیگر این بود كه چیزی به نقش اضافه و كم نشد و همه اینها به دقت و اندیشه تیم جوان و سازنده مستند و آخرین روزهای زمستان برمی گردد.
دارابی با اشاره به بحث دفاع مقدس و اهمیت آن گفت: ساخت آثار دفاع مقدس و شخصیت های هشت سال جنگ تحمیلی جزء اولویت بندی اول ما است و به زودی مخاطبان شاهد آثار دیگری با محتوای جنگ خواهند بود.
وی در خصوص ساخت چند مستند فاخر افزود: چند مستند فاخر مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی در دست تولید بوده كه با فرا رسیدن دهه فجر مخاطبان شاهد آن خواهند بود.
دارابی با اشاره به ساخت آثار نمایشی تا سال 1394 اظهار داشت: آثار نمایشی سیما تا 2 سال آینده در حوزه تله فیلم و سریال در دستور كار قرار گرفته كه حوزه دفاع مقدس نیز شامل آن می شود.

برچسب ها: سپاه، بسیج، شهدا، شهید، نیروی ویژه، تهرانی مقدم، صیاد،

نوشته شده در شنبه 16 دی 1391 توسط مرفوک PNDI2
مقام معظم رهبری

درباره سایت
تماس با ما
فرماندهان
نظر سنجی
ابر برجسب ها
دانلود کد پخش کننده رهبر1
دریـــــافــت کـــــد

MP3 لینک دانلود

آمار سایت
Blog Skin
Online User
وبلاگکد ماوس