تبلیغات
ستاد مرکزی بسیجیان - خبر مهم سپاه همزمان با عید غدیر

ستاد مرکزی بسیجیان
................... شادی روح خادم الشهید مداح و ذاکر اهل بیت شهیــــــــد حجت الله رحیمی صلوات

بزرگ مردتاریخ

جستجو
انبار لوگو

<

>
 پایگاه مقاومت بسیج نصر
وب سایت ختم قرآن مجید

جعبه حدیثسردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها اعلام کرد: در آستانه عید سعید غدیر در حوزه نیروی دریایی سپاه در منطقه خلیج فارس خبرهای مسرت بخشی را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وی اظهار داشت: این خبر برای دشمنان انقلاب اسلامی پیام ویژه ای را خواهد داشت.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه جزئیات بیشتری از این خبر خوش نمی توانم بدهم، اظهار داشت: فرماندهان ارشد سپاه در این مراسم حضور خواهند یافت و با اعلام این خبر بخشی از اقتدار نیروی دریایی سپاه نمایان خواهد شد.

وی همچنین در خصوص پهپادهای جدید نیروهوافضای سپاه گفت: در حوزه تولید پهپاد از سالهای دور کار را شروع کردیم و نیروی هوا فضای سپاه در کار مطالعات و تحقیقات، ساخت و تست و به کارگیری پهپادها در مدل های مختلف برای ماموریت های متعدد و مختلف اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

سردار رمضان شریف اظهار داشت: تعداد زیادی از این پهپادها در مدل های مختلف توسط وزارت دفاع به تولید انبوه رسیده و در اختیار یگانهای به کارگیرنده از جمله نیروی هوافضای سپاه قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه از تعدادی مدل های پهپادی که در نیرو هوافضای سپاه به کار گرفته شده هنوز رونمایی و اعلام رسمی نشده است، تصریح کرد: با توجه به اظهارات سردار نقدی مبنی بر پهپادهایی با 25 مدل هدایت کنترلی و همچنین سابقه و تجربه ای که ایشان در گذشته در مرکز تحقیقات و پشتیبانی نیروهای مسلح داشته اند این موضوع باید خبر دقیقی باشد.

سردار شریف همچنین در خصوص جزئیات اطلاعات جدید و کشف شده از پهپاد جاسوسی آمریکا (RQ170 )گفت: در آینده نه چندان دور سردار حاجی زاده فرمانده نیروهوافضای سپاه اطلاعات بیشتری را در خصوص اطلاعات دریافتی و کشف شده از RQ170 اعلام خواهد کرد .
برچسب ها: سپاه، خبر، عید، غدیر، بسیج،

نوشته شده در چهارشنبه 10 آبان 1391 توسط مرفوک PNDI2
مقام معظم رهبری

درباره سایت
تماس با ما
فرماندهان
نظر سنجی
ابر برجسب ها
دانلود کد پخش کننده رهبر1
دریـــــافــت کـــــد

MP3 لینک دانلود

آمار سایت
Blog Skin
Online User
وبلاگکد ماوس